🚀 Všetky objednávky uskutočnené do 12:00 budú odoslané v ten istý deň 🚀
🎁 Darček zdarma ku každej objednávke 🎁

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (7)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

od 6,50 €

ks

Vyskúšajte náš nový Starter Pack, ktorý obsahuje vzorky všetkých našich Kra-Thomov


(Kra-Thom Javanica nie je na rozdiel od kra†omu, zakázaná v žiadnom štáte EÚ. )


INFO: Informácie o užívaní a dávkovaní byliniek, tu bohužiaľ nesmieme z legislatívnych dôvodov uviesť. Bylinka je zaradená v kategórii „zberateľský predmet“

viac

Kód produktu: SP Doprava a platba

Nie ste si istí, ktorý Kra-Thom je pre vás vhodný ?

Práve pre vás sme vytvorili Starter Pack, ktorý obsahuje vzorky Javanicy, Hirsuty a našej zmesi Focus.

Javanica

Účinky sa podobá zeleným a bielym odrodám Kra†omu. Používa sa napríklad ako alternatíva v krajinách, kde je Kra†om oficiálne zakázaný.

Hlavným rozdielom medzi týmito dvoma rastlinami je aj to, že Kra-Thom Javanica má v sebe iné, ale podobne účinné látky, vďaka ktorým je plnohodnotnou náhradou zeleného či bieleho Kra†omu.

Hirsuta

Jedná sa o príbuznú rastlinu Kra†omu. Dalo by sa povedať, že Hirsuta je niečo ako jeho bratranec, účinky sa podobá jeho červeným odčerveniam. Používa sa tiež ako alternatíva v krajinách, kde je Kra†om oficiálne zakázaný.

Hlavným rozdielom medzi týmito dvoma rastlinami je tiež to, že Kra-Thom Hirsuta v sebe má iné, ale podobne účinné látky, vďaka ktorým je plnohodnotnou náhradou červeného Kra†omu.

Focus Zmes

Prémiová zmes, ktorá perfektne vyzdvihuje energizujúce účinky Kra-Thomu Javanica.

Okrem Javanicy obsahuje zmes aj L-Theanín a Kofeín.
Viac o jednotlivých komponentoch sa dozviete nižšie.

Jak balíme náš Kra-Thom?

Záleží nám na kvalite, preto náš Kra-Thom balíme do obalov, ktoré zaisťujú vysokú vzduchovú izoláciu, aby sa udržala maximálna možná čerstvosť produktu.
Kra-Thom balíme do špeciálnych uzatvárateľných vrecúšok s hliníkovou fóliou, ktorá zaisťuje najlepšie bariérové vlastnosti proti vlhkosti a kyslíku. Vzhľadom k opätovne uzatvárateľnému ZIPu pomáha vrecko udržovať čerstvosť produktu.

Právne upozornenie/odmietnutie zodpovednosti:
Informácie o používaní a dávkovaní bylín tu, bohužiaľ, nesmí byť uvedené z legislatívnych dôvodov. Bylina je zaradená do kategórie "zberateľský predmet".
Zmluva medzi predávajúcim a kupujúcim, vrátane zmlúv s medzinárodným prvkom, sa riadi právnymi predpismi Českej republiky a jej platnými právnymi predpismi v mieste sídla spoločnosti, ktorá výrobky odosiela, bez toho, aby boli dotknuté práva spotrebiteľa podľa všeobecne záväzných právnych predpisov.
Môže obsahovať stopy m1traginínu.