🚀 Všetky objednávky uskutočnené do 12:00 budú odoslané v ten istý deň 🚀
🎁 Darček zdarma ku každej objednávke 🎁

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Relax & Upokojenie
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

od 3,90 €

Prášok z Kra-Thom hirsuty, ktorý sa lisuje do tabliet pomocou niekoľkých ton. Tieto tablety sú ideálnou praktickou formou pre vášnivých zberateľov kra-thomu.
Hmotnosť jednej tablety je približne 1 g.


Botanicky príbuzná Kra†omu, avšak má odlišný alkaloidový profil.


(Kra-Thom Hirsuta nie je na rozdiel od kra†omu, zakázaná v žiadnom štáte EÚ. )


INFO: Informácie o užívaní a dávkovaní bylinek, tú bohužiaľ nesmieme z legislatívnych dôvodov uviesť. Bylinka je zaradená v kategórii „zberateľský predmet“viac

Kód produktu: HK Doprava a platba

Hirsuta

Kra-Thom Hirsuta, známa aj ako Královská thajská bylina, je rastlina, ktorá je považovaná za jeden z najcennejších druhov rastlín v tradičnej thajskej kultúre.V tejto krajine sa už viac ako 1000 rokov používa na pomoc od rôznych problémov. Viac o tejto zázračnej rastlinke si môžete prečítať v našom blogu.

Hirsuta vs Kraom

Ako je z názvu asi zrejmé, jedná sa o príbuznú rastlinu Kra†omu. Dalo by sa povedať, že Hirsuta je niečo ako jeho bratranec, účinky sa podobá jeho červeným odčerveniam. Používa sa napríklad ako alternatíva v krajinách, kde je Kra†om oficiálne zakázaný.

Hlavným rozdielom medzi týmito dvoma rastlinami je tiež to, že Kra-Thom Hirsuta v sebe má iné, ale podobne účinné látky, vďaka ktorým je plnohodnotnou náhradou Kra†omu.

Jak balíme náš Kra-Thom?

Záleží nám na kvalite, preto náš Kra-Thom balíme do obalov, ktoré zaisťujú vysokú vzduchovú izoláciu, aby sa udržala maximálna možná čerstvosť produktu.
Kra-Thom balíme do špeciálnych uzatvárateľných vrecúšok s hliníkovou fóliou, ktorá zaisťuje najlepšie bariérové vlastnosti proti vlhkosti a kyslíku. Vzhľadom k opätovne uzatvárateľnému ZIPu pomáha vrecko udržovať čerstvosť produktu.

Hmotnosť 10 g, 25g, 50g, 100g