🚀 Všetky objednávky uskutočnené do 12:00 budú odoslané v ten istý deň 🚀
🎁 Darček zdarma ku každej objednávke 🎁

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (21)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

od 4,60 €

ks


Prémiová zmes, ktorá perfektne vyzdvihuje energizujúce účinky Kra-Thomu Javanica.


Okrem Javanicy obsahuje zmes aj L-Theanín a Kofeín.
Viac o jednotlivých komponentoch sa dozviete nižšie.


(Kra-Thom Javanica nie je na rozdiel od kra†omu, zakázaná v žiadnom štáte EÚ. )


INFO: Informácie o užívaní a dávkovaní byliniek, tu bohužiaľ nesmieme z legislatívnych dôvodov uviesť. Bylinka je zaradená v kategórii „zberateľský predmet“


viac

Kód produktu: F Doprava a platba

Javanica

Kra-Thom Javanica, je považovaná za jednu z najcennejších rastlin v tradičnej thajskej kultúre. V tejto krajine sa už viac ako 1000 rokov používa na pomoc od rôznych problémov, aj na rekreáciu. Miestni obyvatelia ju považujú za klenot svojho pralesa a tradične ju získavajú z divo rastúcich stromov.

Viac o tejto zázračnej rastlinke si môžete prečítať v našom blogu.

Kofein

Jedná sa o najpopulárnejší st1mulant na svete.

Kofeín tiež zvyšuje koncentráciu d0paminu, dôležitej látky, ktorá je nepostrádateľná pri prenose nervového vzruchu v mozgu, kde dopamín pôsobí v jeho určitých oblastiach a vzbudzuje pocit spokojnosti a šťastia.
Napomáha zvyšovať pozornosť, potláčať ospalosť a odďaľovať únavu. Je vhodný najmä pre športovcov, študentov, vodičov a iné osoby s vysokými nárokmi na sústredenosť či osoby s pocitom únavy.

L - Theanin

Zvyšuje produkciu alfa mozgových vĺn, čo sú vlny zodpovedné za našu schopnosť kreativity a dobrej nálady.

Je spájaný s takzvaným "flow" stavom. Popisovaným napríklad ako „stav, v ktorom sú ľudia tak ponorení do určitej činnosti, že nič iné sa im nezdá dôležité“.

L-Theanin spoločne tvorí synergickú kombináciu, ktorá sa nachádza napríklad v kvalitnom zelenom čaji. L-theanín potlačí negatívne účinky kofeínu ako napr. nepokoj, úzkosť, "crash" a mnoho ďalších.

 

Javanica vs Kraom

Ako je z názvu asi zrejmé, jedná sa o príbuznú rastlinu Kra†omu. Dalo by sa povedať, že Kra-Thom Javanica je niečo ako jeho bratranec, účinky sa podobá jeho zeleným a bielym odrodám. Používa sa napríklad ako alternatíva v krajinách, kde je Kra†om oficiálne zakázaný.

Hlavným rozdielom medzi týmito dvoma rastlinami je aj to, že Kra-Thom Javanica má v sebe iné, ale podobné látky, vďaka ktorým je plnohodnotnou náhradou Kra†omu.

Jak balíme náš Kra-Thom?

Záleží nám na kvalite, preto náš Kra-Thom balíme do obalov, ktoré zaisťujú vysokú vzduchovú izoláciu, aby sa udržala maximálna možná čerstvosť produktu.
Kra-Thom balíme do špeciálnych uzatvárateľných vrecúšok s hliníkovou fóliou, ktorá zaisťuje najlepšie bariérové vlastnosti proti vlhkosti a kyslíku. Vzhľadom k opätovne uzatvárateľnému ZIPu pomáha vrecko udržovať čerstvosť produktu.

Právne upozornenie/odmietnutie zodpovednosti:
Informácie o používaní a dávkovaní bylín tu, bohužiaľ, nesmí byť uvedené z legislatívnych dôvodov. Bylina je zaradená do kategórie "zberateľský predmet".
Zmluva medzi predávajúcim a kupujúcim, vrátane zmlúv s medzinárodným prvkom, sa riadi právnymi predpismi Českej republiky a jej platnými právnymi predpismi v mieste sídla spoločnosti, ktorá výrobky odosiela, bez toho, aby boli dotknuté práva spotrebiteľa podľa všeobecne záväzných právnych predpisov.
Môže obsahovať stopy m1traginínu.

Hmotnosť 10 g, 25g, 50g, 100g