🚀 Všetky objednávky uskutočnené do 12:00 budú odoslané v ten istý deň 🚀
🎁 Darček zdarma ku každej objednávke 🎁

Kra-Thom Javanica

Kra Thum Javanica (Mitragyna javanica) je rastlina, ktorá sa vyskytuje v juhovýchodnej Ázii. Má podoné účinky, ale neobsahuje tie isté alkaloidy, ktoré sú hlavnými účinnými látkami v Kraome. Kra-Thom Javanica obsahuje iné látky s podobným účinkom, ktoré sú navyše stále legálne.

Kra-Thom Javanica je často používaná na rôzne problémy aj pre rekreáciu. Vďaka tomu sa stáva populárnou alternatívou k Kraomu, ponúka podobné účinky ako zelený alebo biely. Kra-Thom Javanica sa predáva vo forme prášku, iba ako zberateľský predmet!

Kra-Thom Hirsuta

Hirsuta (Mitragyna Hirsuta) je ďalšia rastlina, ktorá sa podobá Kraomu, ale má mierne odlišné účinky. Rastlina sa vyskytuje v juhovýchodnej Ázii, rovnako ako Javanica a Kraom. Obsahuje množstvo alkaloidov.

 Hirsuta je často používaná ako alternatíva ku červenému Kraomu, pretože ponúka podobné účinky. Kra-Thom Hirsuta sa predáva vo forme prášku, ako zberateľský predmet.

Prečo zvážiť Kra-Thom Javanicu alebo Hirsutu?

Kra Thum Javanice a Hirsuta sú alternatívy k Kratomu, ktoré ponúkajú podobné účinky, ale údajne aj s menšími vedľajšími účinkami. Pre niekoho, kto má problémy, ktoré vyžadujú úľavu od bolesti alebo zmiernenie úzkosti, môžu byť tieto rastliny skvelou voľbou.

Mešuge Krathom ponúká kvalitné Kra-Thom Javanica a Hirsuta v podobe prášku. Naše produkty sú vyrobené z čistých a prírodných surovín, aby boli čo najúčinnejšie a zároveň bezpečné. Ak hľadáte alternatívy k Kraomu, Kra Thum Javanice a Hirsuta sú skvelou voľbou, ktorou stojí za vyskúšanie.

Záver

Kra-Thom Javanica a Hirsuta sú zaujímavé alternatívy k Kraomu, ktoré ponúkajú podobné účinky. Tieto rastliny sú stále menej známe, ale vďaka svojim účinkom sa stávajú stále populárnejšími. Ak alternativu k Kraomu, môže byť Kra-Thom Javanica alebo Hirsuta tou správnou voľbou pre vás. V našom e-shope ponúkame kvalitné produkty z týchto rastlín, takže ich môžete zistiť, ktorá z nich vám najlepšie vyhovuje.

Všetky informácie uvedené na tejto webovej stránke, ako aj informácie, ktoré sú prostredníctvom tejto webovej stránky poskytované, slúžia iba na vzdelávacie účely. Žiadna z informácií tu uvedených nie je určená ako náhrada lekárskej diagnózy a nemožno takú informáciu považovať za lekársku radu či odporúčanú liečbu. Táto webová stránka nepodporuje, neschvaľuje ani neobhajuje dovolené či nedovolené užívanie omamných či psychotropných látok či páchanie inej nezákonnej činnosti.